fbpx

O nas

 

NeuroCor to specjalistyczne centrum medyczne udzielające specjalistycznych świadczeń medycznych z zakresu:

Podejmując się stworzenia ośrodka działającego według europejskich standardów kierowaliśmy się chęcią zapewnienia kompleksowej opieki świadczonej przez doświadczony zespół specjalistów. Mamy świadomość, że zapewnienie skutecznej opieki nad chorym wymaga niekiedy współdziałania zespołu specjalistów.

W strukturze NeuroCor działają także:

Obie pracownie wykonują badania elektrofizjologiczne dla naszych pacjentów, jak również dla pacjentów z innych placówek. W ramach gabinetu neuropsychologicznego wykonywane są badania funkcji poznawczych (ocena neuropsychologiczna). Pozostałe badania diagnostyczne niezbędne do diagnostyki i kontroli leczenia naszych pacjentów (badania obrazowe: TK, MR, RTG, densytometria, badania laboratoryjne i inne) wykonujemy u naszych partnerów na terenie Myślenic, Wadowic, Suchej Beskidzkiej i Krakowa. Dzięki współpracy z innymi placówkami pacjent ma możliwość umówienia terminu badania i odbiera wynik w naszej rejestracji bez konieczności podróżowania do odległych placówek.

Możliwość zasięgnięcia opinii wielu specjalistów oraz wykonania badań dodatkowych w jednym miejscu znaczne ułatwia proces diagnostyczny, a także skraca jego czas, który może mieć wpływ na wyniki leczenia.

Nasza placówka zlokalizowana jest w Myślenicach, ale udzielamy porad specjalistycznych dla pacjentów z okolic Krakowa, Limanowej, Suchej Beskidzkiej, Mszany Dolnej, Gdowa, Rabki oraz Wadowic.

Współpraca
Badania EEG i EMG wykonujemy komercyjnie oraz na zlecenie innych placówek posiadających kontrakt z NFZ na podstawie umów podwykonawstwa. NeuroCor nie posiada umowy z NFZ na konsultacje specjalistyczne. W sprawie nawiązania współpracy w zakresie wykonywania badań należy kontaktować się z rejestracją (tel. 789 488 333).